• Klasa 1b 2022/2023

• 24.02.2023r.

III miejsce dla Aleksandry Michalskiej z klasy 1b za udział w szkolnym konkursie walentynkowym "VALENTINE'S CARD XXL. 💘

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

21.12.2022r.

Dzień obfitujący w aż tyle emocji sprawił radość pierwszaczkom z 1b; udział w szkolnych jasełkach, wspólna wieczerza przy świątecznym stole, odwiedziny Elfinki z Rady Rodziców z pysznymi pierniczkami, spotkanie z Mikołajem z workiem prezentów, specjalny występ dla gościa, udział w świątecznej fotobudce i wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych prezentów i kartek ze świątecznymi życzeniami.

13.12.2022r.

Nasi najmłodsi z klasy 1b zdobywają coraz więcej umiejętności.

Dzisiaj wykonali prace w pracowni komputerowej pod tytułem "Zimowy las nocą".

11.12.2022r.

Zimowy klimat - 1b

zimowe_domy_1b.mp4

2.12.2022r.

Andrzejki w klasie 1b pozwoliły pierwszakom oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Były też wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie dla najmłodszych źródłem poznania tradycji i obrzędów ludowych.

Impreza zakończyła się słodką niespodzianką przygotowaną przez pomysłowych rodziców, za którą serdecznie dziękujemy.

13.11.2022r.

W ramach doradztwa zawodowego uczniowie z klasy 1b mieli okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych w Pizzerii Tanzo w Wągrowcu. Podczas zajęć dzieci samodzielnie przygotowały pizzę z ulubionych produktów spożywczych - serów, wędlin, mięs, warzyw i owoców. W oczekiwaniu na kulinarne dzieło uczniowie poznali historię tego włoskiego dania. Własnoręcznie przygotowana pizza w miłym towarzystwie koleżanek i kolegów smakowała wyśmienicie i była wspaniałą kulinarną przygodą.

Serdecznie dziękujemy Właścicielowi oraz Pracownikom Pizzerii Tanzo za poświęcony czas i możliwość zorganizowania tak wspaniałych warsztatów.

11.11.2022r.

Obchody Święta Niepodległości w klasie 1b

21.10.2022r.

W tym tygodniu w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie klasy 1b najpierw opowiadali o zawodach swoich rodziców i o tym, kim chcieliby zostać w przyszłości. Następnie wykonali na ten temat prace plastyczne. A ponieważ zawody wykonywane przez rodziców często są podobne do naszego hobby, dzieci zaprezentowały przed swoimi rówieśnikami swoje pasje. Poznały także bohatera lektury Czesława Janczarskiego „Jak Wojtek został strażakiem” oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych z wykorzystaniem tematycznych piosenek. Uwieńczeniem tych działań było obejrzenie filmu pt. „28 interesujących pomysłów na hobby”, który stał się inspiracją dla niektórych jeszcze niezdecydowanych pierwszaczków.

5.04.2023r.

Śniadanko wielkanocne kl.1b